ФЛУДРЕКС МАКС ХЕРБАЛ® сашета х 10

Показания:

Подходящ за възрастни и деца над 12 години.
За краткосрочно лечение на главоболието, болки в гърлото, повишената температура, хремата, кихането, отпадналостта и мускулните болки при простуда и грип.Парацетамолът, съдържащ се във Флудрекс Макс Хербал Хот Дринк понижава болката и овладява температурата, а фенилефринът намалява секрецията от носа, води до намаляване отока на носната лигавица и облекчаване на затрудненото дишане.

Активно вещество:

Paracetamol / Phenylephrine hydrochloride

Съдържание в дозова единица:

  • Парацетамол (Paracetamol) – 1000 mg
  • Фенилефринов хидрохлорид (Phenylephrine hydrochloride) – 12.2 mg
  • Захароза – 2.67 mg
  • Аскорбинова киселина
  • Сух екстракт от плодове на черен бъз

Лекарствена форма:

Прах за перорален разтвор х 10 сашета

Начин на приложение:

Перорално

Начин на отпускане:

Без рецепта

Нашите марки