ИБУРАПИД® филм табл 400mg х 10

Показания:

За възрастни и деца над 12 години за облекчаване на:

Повишена температура, грип и простудни заболявания, главоболие, мигрена, зъбобол, невралгия, болки в гърба и кръста, ставни и мускулни болки, ревматични болки.

Активно вещество:

Ibuprofen

Съдържание в дозова единица:

Ибупрофен 400 mg

Лекарствена форма:

10 броя филмирани таблетки в опаковка

Начин на приложение:

Перорално

Начин на отпускане:

Без рецепта

Нашите марки